سوالات عمومی مشتریان درباره نحوه خدمات وطن یاب

تبلیغات

1چه نوع تبلیغاتی توسط وطن یاب انجام می گردد؟
ما فقط تبلیغاتی را می پذیریم که می دانیم بازدهی داشته و کاملا بهینه می باشد. تبلیغات ذیل توسط وطن یاب قابل اجرا می باشد: ارسال پیامک انبوه، تبلیغات وایبری و تلگرامی تبلیغات و افزایش فالو اینستاگرام شما تبلیغات در شبکه های اجتماعی
2چرا تبلیغات خود را به وطن یاب بسپاریم؟
تبلیغات توسط وطن یاب دارای مزایایی از جمله ارسال گزارش کار به ایمیل شما بصورت پروژه ای یا هفتگی خواهد بود؛ علاوه بر آن پیشرفت چشمگیر پروژه را بصورت روزانه می توانید نظارت کنید و در آخر هم می توان گفت با قیمت های مقرون بصرفه، تبلیغات با وطن یاب کاملا اقتصادی و بصرفه با بازدهی بالا می باشد و اما یکی دیگر از مهمترین مزایای وطن یاب بررسی و کارشناسی برای انجام بهتر تبلیغات می باشد.

طراحی سایت

1پیش نیاز داشتن یک سایت چیست؟
پیش نیاز داشتن یک سایت، دامنه (نام سایت) و هاست (فضای میزبانی) می باشید.
2دامنه چیست؟
دامنه نام سایت می باشد که بصورت سالانه اجاره شده و هرسال باید تمدید گردد. دامنه ها بطور کلی به دو دسته ملی و جهانی تقسیم می شوند. انتخاب دامنه مناسب با شغل شما بسیار حائز اهمیت هست که توصیه می شود قبل از خرید، با کارشناسان مشورت کنید.
3هاست (فضای میزبانی) چیست؟
تعریف هاست را از دید وطن یاب برای توجیه آسان تر مشتری می توان گفت هاست به فضایی گفته می شود که شما می توانید به اندازه هاست خریداری شده مطلب در سایت قرار بدید. هاست ها با سرورهایی از کشورهای مختلف و انواع مختلف ارائه می شود که می توانید از سرورهای آلمانی و با کیفیت وطن یاب خریداری نمایید.
4طراحی سایت توسط وطن یاب بصورت داینامیک (پویا) است یا استاتیک (ثابت)؟
طراحی سایت توسط وطن یاب بصورت کاملا داینامیک و پویا می باشد و شما می توانید به تمامی قسمت ها دسترسی داشته باشید و تغییرات ایجاد کنید.
5مدت زمان مورد نیاز برای طراحی سایت توسط وطن یاب چقدر می باشد؟
حداقل مدت زمان مورد نیاز طراحی 12 ساعت و حداکثر 96 ساعت (4 روز) می باشد که بسته به خدمات مورد نیاز مشتریان، مدت زمان حداقل متغییر خواهد بود.
6مدیریت سایت به چه طریقی انجام می گردد؟
ما با ارائه پنل مدیریت پارسی زبان این امکان را به شما می دهیم که تمامی قسمت های سایت خود را با زبان پارسی مدیریت کنید.
7آموزش استفاده از سایت توسط وطن یاب انجام می گردد یا خیر؟
تمامی آموزش های ضروری اعم از مطلب گذاری، برگه نویسی، دسته بندی و … توسط وطن یاب انجام می گردد و جای هیچ نگرانی ای در این باره برای مشتری وجود ندارد.
8 پشتیبانی از سایت در چه زمینه هایی توسط وطن یاب انجام می گردد؟
هرگونه تخریب و خراب کاری توسط عوامل خارج از دسترس مشتری، توسط وطن یاب بطور رایگان برطرف خواهد شد از جمله هک شدن سایت، خراب شدن سرور و هاست و… اما اگر این تخریب ها توسط عوامل صاحب سایت باشد، با هزینه جزئی ای به برطرف کردن آن مشکل خواهیم پرداخت از جمله پاک کردن صفحه ادمین، دستکاری در کدهای قالب و …
9پشتیبانی سایت از چه طرقی انجام می گردد؟
پشتیبانی توسط وطن یاب از این قسمت و همه روزه حتی روزهای تعطیل از ساعت 10 تا 23 انجام می گردد.
10آیا با سئو سایت من در صفحه بالای گوگل قرار خواهد گرفت؟
بطور کلی با انجام بهینه سازی و سئو شما می توانید سایت خود را به بالای گوگل بیاورید اما باقی ماندن در صفحه های اصلی گوگل نیازمند شرایطی هست که برای اطلاعات بیشتر از قسمت پل های ارتباطی ما تماس حاصل فرمایید.

اینترنت پرسرعت

1ADSL چیست؟
ADSL یا خط دیجیتال نامتقارن از سری سرویس‌های DSL است که بدون ایجاد خط جدید و با استفاده از پهنای باند استفاده نشده خط تلفن ارائه می گردد. این خطوط پرسرعت با نصب تجهیزاتی در مرکز مخابرات محل سکونت کاربر و نصب مودم در محل مورد نظر کاربر مورد استفاده قرار می گیرد.
2چرا ADSL؟
از ویژگی های این نوع اینترنت عدم استفاده از خط تلفن است بعبارتی دیگر در زمان استفاده، تلفن کاربر اشغال نشده و هزینه های تلفن را به همراه ندارد و کاربر می تواند همزمان با اتصال ازخط تلفن خود استفاده کند.
3مزایای اینترنت پرسرعت وطن یاب
1.عدم اشغال خط تلفن کاربر هنگام استفاده از اینترنت 2.عدم افت سرعت در ماه های بارش زا 3.عدم قطعی 4.کیفیتی ثابت 5.تحویل سریع 6.قیمت مقرون بصرفه
4سرعت ADSL چقدر است؟!
سرعت اینترنت های پرسرعت ADSL از 128 کیلوبایت الی 20 مگابایت بصورت اسمی در ایران ارائه می گردد که بطور حتم می توان گفت بالاترین سرعت دریافت در ایران 10 مگابایت بر ثانیه می باشد.
5چه حجم مصرفی ای برای من کافی است؟
برای تخمین حجم مصرفی مورد نیاز خود باید پارامترهای زیر را در نظر بگیرید: مشاهده آنلاین فیلم ها مخصوصا فیلم های اچ دی رتبه دار بیشترین مصرف حجم هستند و بعد از آن می توان گفت بازی های آنلاین بیشترین حجم اینترنت را مصرف می کنند و بعد از ایندو غول خورنده حجم های اینترنتی، به ترتیب موزیک ها،عکس ها و در آخر هم صفحه های اینترنتی مسئول کاهش شارژ اینترنت شما می باشند.
6چرا سرویس های محدود بخریم؟
ما سرویس های محدود و نامحدود را با شرایط مختلف واگذار می کنیم اما واقعا کدام بهتر است؟! سرویس های محدود با انتخاب سرعت مورد نظر، شما حداکثر سرعت را چه در باز کردن صفحه ها و چه در دانلود و آپلود دریافت خواهید کرد اما در سرویس های نامحدود به علت استفاده بیش از حد سایر مشترکین هم پورتی شما با افت سرعت مواجه می شوید. * این شرایط برای تمامی شرکت های ارائه دهنده سرویس های اینترنت پرسرعت یکسان می باشد اما بعضی شرکت ها انکار میکنن * شوخی کردم!